Rozwody Grodzisk Mazowiecki

Rozwody Grodzisk Mazowiecki 

Rozwody Grodzisk Mazowiecki. Nasza kancelaria rozwodowa w Warszawie świadczy profesjonalną i kompleksową obsługę dla klientów z Grodziska Mazowieckiego, albowiem sprawy z Grodziska Mazowieckiego dotyczące rozwodu i spraw rodzinnych toczą się Warszawie w Sądzie Okręgowym przy al. „Solidarności”. Nasza kancelaria mieści się nieopodal sądu. Jesteśmy zespołem adwokatów, którzy zajmują się wąską specjalizacją pt. rozwody i podział majątku. Duże i praktyczne doświadczenie z tego obszaru daje nam przewagę nad innymi. Przeprowadziliśmy setki spraw i wiemy, co może się w danej sprawie wydarzyć.

Specjalizujemy się również w sytuacjach trudnych, takich jak związki toksyczne, umiemy zdiagnozować drugą osobę i ułożyć strategię procesową rozwodową tak, aby uniknąć sytuacji, w której to osoba wysoce narcystyczna zmanipuluje faktami i przedstawi naszego klienta w złym świetle. Z uwagi na duże doświadczenie przy sprawach rozwodowych wiemy, że takie sytuacje nie są rzadkością. Niekiedy nie zdajemy sobie sprawy z tego, że osoba, z którą żyjemy, cierpi na zaburzenia narcystyczne. Wiemy, że coś jest nie tak, ale nie umiemy tego zdefiniować, nie wiemy, w czym jest problem. Rozwód z osobą zaburzoną jest zdecydowanie bardziej skomplikowany od „zwykłych” spraw.

Proces rozwodowy 

Bardzo ważną umiejętnością jest przewidywanie ruchów w procesie rozwodowym. W naszej kancelarii zawsze zaczynamy od ułożenia strategii tak, aby krok po kroku wiedzieć, co w danej sprawie robić. Ja jako prawnik lubię, kiedy idę np. do księgowej i ona mi mówi: „Pani mecenas, zróbmy to tak i tak, ja mam doświadczenie, proszę mi zaufać”. Takie podejście bardzo mi się podoba, dlatego w swojej kancelarii rozwodowej również stosuję taką taktykę. Proponuję klientowi pewne rzeczy, zaś on ma prawo wyboru. Nie chcę, żeby zastanawiał się, co ma zrobić. To my przeprowadziliśmy setki spraw i to my wiemy, jak działać w sprawach rodzinnych.

Adwokat rodzinny radzi – Prawne aspekty rozwodu

Jako kancelaria rozwodowa dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientowi bezpieczeństwo prawne. Jest to przy sprawach rodzinnych niezwykle ważne, albowiem to, jak przebiegnie Twój proces, będzie miało istotne znaczenie w przyszłości. Pomagamy naszym klientom z pełnym zaangażowaniem. Wybraliśmy taką specjalizację jak rozwody i podział majątku, gdyż wiemy, że jest to bardzo trudny okres w życiu. Ja jako prawnik, który zarządza mniejszą kancelarią, również to osobiście przeżyłam i doskonale wiem, co to znaczy rozwód, walka o dziecko i podział majątku. 

Reprezentacja – Rozwody Grodzisk Mazowiecki 

Reprezentujemy klientów na każdym etapie, począwszy od negocjacji, skończywszy na sprawach sądowych.

Jesteśmy członkami Okręgowej Rady Adwokackiej i Radców Prawnych. Dla nas założenie togi i reprezentacja w sądzie jest żywiołem. Dzięki temu mamy umiejętności szybkiego działania przed sądem. Dobry prawnik, który ma doświadczenie w sprawach rozwodowych, umie oddzielić kwestie prawne od emocji i chłodno spojrzeć na sytuację. Dlatego niekiedy reprezentacja w sprawach rodzinnych w sądzie jest niezbędna.

Na sali mogą wydarzyć się różne rzeczy np. propozycja, aby się dogadać, jednakże może się okazać, że wcale nie będzie to dla Ciebie korzystne. Nie możesz dopuścić, żeby ktoś Cię zastraszył albo spowodował, że zgodzisz się na coś, czego będziesz później żałować. Przecież wszystkie kwestie poruszone na sprawie rozwodowej będą miały wpływ na Twoje dalsze życie.

Dowiedz się więcej: Do rozwodu trzeba się przygotować!

Rozwody Grodzisk Mazowiecki – Czym się zajmujemy?

Jako kancelaria prawa rodzinnego zajmujemy się sprawami skomplikowanymi, takimi jak rozwiązanie małżeństwa, orzeczenie separacji, kwestie finansowe związane z majątkiem oraz z opłatami na dziecko. Niezwykle istotny jest podział majątku, albowiem niekiedy w tym obszarze możesz stracić najwięcej. 

Zajmujemy się również pozbawieniem i ograniczeniem władzy rodzicielskiej, albo w niektórych sytuacjach zawieszeniem. Istotne jest również, jak ułożymy sobie plan wychowywania dziecka. W tym obszarze również zajmujemy się ustaleniem kontaktów i określeniem sposobu wspólnego wychowania dziecka. Każdy adwokat z naszej kancelarii ma uprawnienia do tego, żeby reprezentować cię czynnie przed sądem. Jeżeli masz wątpliwości, kogo wybrać i w jakim kierunku zmierzasz, to zapraszam cię na pierwszą konsultację, podczas której poznasz wszelkie informacje w sprawie.

Kancelaria rozwodowa to miejsce, gdzie na pewno znajdziesz prawników, którzy kochają to, co robią. Przede wszystkim nie idź do prawnika, który zajmuje się prawem karnym i nie proś go o rozwód. Być może dla niego sprawy rodzinne nie są ciekawe.

Do rozwodu tylko i wyłącznie prawnik, który lubi to, co robi – prawnik, który rzetelnie i fachowo obsłuży cię z danego zakresu prawa. 

Kancelaria mieści się w Warszawie, jednakże porady prawne również udzielamy zdalnie. Wybór należy do ciebie. Nasza kancelaria rozwodowa świadczy profesjonalną obsługę głównie osób fizycznych w sprawach związanych z rodziną z całego kraju.

Zatem stając w obliczu tak ważnej decyzji, jaką jest rozwód, skonsultuj się z doświadczonym prawnikiem. Zapraszam cię do naszej kancelarii. Proszę cię jednak, żebyś zawsze wybierał profesjonalną pomoc, uzgadniając specjalizację – w szczególności wtedy, kiedy Twoja sprawa jest naprawdę skomplikowana.

 

Więcej:

Życie po rozwodzie – Domek z kart

Zadzwoń