Rozwody Piastów

Rozwody Piastów

Rozwody Piastów. Jeżeli mieszkasz w Piasecznie, wówczas twój rozwód będzie się toczył w Warszawie. Ważne jest, aby wybrać prawnika, który będzie wiedział, jak zabezpieczyć Twoje interesy. Jako kancelaria świadczymy pomoc w sprawach związanych z transportem, z ustaleniem opieki nad dziećmi i sprawami związanymi z alimentami. Naszą specjalizacją jest również podział majątku, w tym rozdzielność majątkowa oraz nierówny podział majątku.

Konsultacja prawna – Rozwody Piastów

Jak we wszystkich sprawach rodziny najważniejsza jest wiedza oraz wybór prawnika, który zadba o Twoje interesy.

Poza przepisami przy rozwodzie towarzyszą nam również emocje, które mogą doprowadzić do różnych zdarzeń.

Jakie są możliwości przy rozwodzie? Rozwody Piastów

Sytuacja nr 1

Chcesz rozwód – warto w takich sytuacjach rozpocząć mediację, dzięki czemu dajemy sobie szansę na porozumienie.

Sytuacja nr 2

Druga osoba nie chce rozwodu. Po prostu w takich sytuacjach składa się pozew o rozwód. Prędzej czy później ten rozwód zostanie orzeczony. Nie ma takiej sytuacji, żeby na siłę zatrzymać drugiego małżonka. To po prostu nie ma sensu, jednakże oczywiście z różnych względów np. finansowych można ten cały proces rozwodowy przedłużać. 

Sytuacja nr 3

Mąż obwinia mnie o wszystko i chce zabrać dzieci. Nie ma co czekać – po prostu stań na nogi i złóż pozew o rozwód wraz z wnioskiem o zabezpieczenie potrzeb rodziny, czyli alimenty na rzecz dzieci. Dodatkowo w trybie zabezpieczenia złóż wniosek o ustalenie miejsca pobytu małoletniego dziecka przy tobie. Ponadto złóż również w trybie zabezpieczenia wniosek o świadczenie alimentacyjne, czyli zasądzenie od pozwanego określonej sumy na rzecz dzieci.

Wydanie postanowienia daje Ci gwarancję, że będziesz pierwsza.

Czy ma to znaczenie? 

Czasem tak! 

Zadzwoń