Jakie pytanie do świadka w sprawie o ustalenie pobytu dziecka ?

Opublikowane przez Adwokat w dniu

Sprawa o dziecko w Sądzie

Ustalenie pobytu dziecka

W pierwszej kolejności należy skupić się na tym aby przesłuchać świadka na okoliczność tego  jaką rolę dotychczas sprawowała matka.

Jaką matką jest wnioskodawczyni? Jak dotychczas opiekowała się wnioskodawczyni dziećmi? Ile czasu wnioskodawczyni spędzała z dziećmi? Czy matka dzieci Gotowała im i sprzątała? Kto z dziećmi odrabiał lekcje? Kto więcej czasu spędzał z dziećmi – matka czy ojciec? Jaką relacje matka dzieci miała z dziećmi? Jak dzieci zachowywały się przy matce? Czy dzieci były zadbane? Czy świadek ma wiedzę w tym obszarze żeby matka dzieciom kupowała ubrania? Czy świadek ma wiedzę jak dzieci się uczą? Jak często świadek widywał się z dziećmi? Czy świadek ma wiedzę z kim najczęściej dzieci spędzały czas, w trakcie dni wolnych, wakacji ferii?

Ustalenie pobytu dziecka

Czy świadek ma wiedzę ile uczestnik spędzał czasu z dziećmi? Czy uczestnik wyraża się wulgarnie przy dzieciach – jeżeli tak to  jak? Czy świadek wie gdzie pracował uczestnik I ile czasu spędzam w domu? Czy świadek ma wiedzę jak teraz wygląda sytuację i gdzie są dzieci oraz z kim spędzają najwięcej czasu?
Czy ojciec dzieci stosował wobec nich przemoc? Czy ojciec dzieci nadużywał alkoholu?

Jakie ojciec dzieci ma kompetencje wychowawcze według świadka? Jakie poglądy ma uczestnik w zakresie dzieci, czy ma pani w tym obszarze wiedzę?
Czy świadek widział kiedykolwiek agresję uczestnika postępowania?
Według wiedzy świadka jaką więź mają dzieci z ojcem? Czy świadek ma wiedzę czy dzieci są obecnie szczęśliwe?
Czy świadek ma wiedzę jak wyglądają obecnie kontakty?
Czy świadek ma kontakt z dziećmi? Jak często świadek spotykał się z dziećmi? Czy świadek zauważył jakieś niepokojące zmiany w zachowaniu dzieci?

Ustalenie pobytu dziecka


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń