Rozwód z narcyzem ? Jak wygrać rozwód z narcyzem ?

Opublikowane przez Adwokat w dniu

Rozwód z narcyzem

Rozwód z narcyzem. Jak wygrać rozwód z narcyzem ?

Twój psychomąż walczy przed sądem ? Chce odebrać dzieci ? A może udaje że jest biedny mimo że ma duży majątek. Przed sądem jest uroczy i każdy mu wierzy.Narcyz to mężczyzna, w którym łatwo się zakochać.  🖤A co dzieje się przy rozwodzie ?  Narcyz ma wdzięk oraz charyzmę, obdarzony jest talentami, umiejętnościami jak aktor.

🤡Aktorstwo ? Coś ci to mówi ? 

Rozwód z narcyzem

Jego charyzma przy rozwodzie osiąga maksymalna moc. 

Najgorsze jest to że nigdy nie wiemy czego po Narcyzie możemy się spodziewać. Dodatkowo w tych sprawach oni kłamią. Powiem szczerze że przygotowywuje się w procesie rozwodowym różne opinie psychologiczne jednakże nie zawsze można wyłapać te zaburzenie. Nawet jeżeli jest to stwierdzone w Opinii psychologicznej iż osoba objawia cechy narcystyczne to jaki ma to wpływ na rozwód? I 

🖤Facet narcyz zna sposoby, by zmanipulować i zdobyć zainteresowanie ludzi wokół, zmanipulują dziecię i otoczenie. 

Zacznijmy od początku aby poznać przeciwnika ?  Co to jest narcyzm oraz jak rozpoznać osobowość narcystyczną?

Rozwód Przeciwnik

Po co Adwokatowi wiedza kim jest przeciwnik ? 

To kluczowe 🖤

Ważne jest poznanie przeciwnika w tym procesie gdyż możemy podważyć kłamstwa. Dzięki temu można przygotować się na kontr ofensywę. Najlepiej sprawy wygrywa się dowodami. Dlatego najważniejsze są twarde dowody na Narcyza. Powiem szczerze najlepiej z narcyzem zakończyć rozwód jak najszybciej. Dlatego jeżeli mamy do czynienia z narcyzem to często – proponuję aby był to rozwód bez orzekania o winie. Dlaczego? Dlatego że Ten rozwód będziecie dużo kosztowało. Nerwów, bólu……

Oczywiście są sytuacje takie kiedy warto iść i orzekać o  winie np. sprawozdanie detektywa stwierdzające zdradę. 

Rozwód z narcyzem

Narcyza cechuje krytycyzm i egoizm. Oraz brak szacunku do uczuć drugiego człowieka. Przy narcystycznym mężczyźnie źle się czujesz – spięta, zablokowana uczuciowo, zlekceważona, niepewna siebie. Jesteś atakowana nieprzewidywalnymi atakami złości, oburzenia i obojętności.

Ważne jest przy rozwodzie poznać cechę osobowości Narcyza dzięki którym można poznać przeciwnika. Przy układaniu planu na rozwód ważne żeby wziąć te cechy pod uwagę i myśleć o tym z kim mamy do czynienia. Dzięki temu przy rozwodzie będziemy mogli czasem wyprzedzić ruchy bądź przygotować się na jego atak.

Rozwód z narcyzem

Narcyz – cechy osobowości

1. Pretensjonalne poczucie własnej ważności, wyolbrzymianie osiągnięć i talentów.

2. Manipulacja 

3. Brak empatii dla uczuć i potrzeb innych osób.

4. Wymagania nadmiernego szacunku / podziwu.

5. Winni są inni 

6. Roszczeniowość wobec swoich życzeń.

7. Wykorzystywanie innych dla osiągnięcia swoich celów.

8. Zazdrość

9. Arogancja.

Rozwód z narcyzem

Rozwód z narcyzem

Jeżeli jesteś Pewna bądź pewny że twoje Małżonek jest narcyzem to przygotuj się na walkę w procesie rozwodowym. Bardzo ważne jest aby przypadku gdy Żąda się Winny drugiej strony mieć twarde dowody. 

Rozwód z narcyzem wygląda w ten sposób że rzadko kiedy mamy szanse na to że powie prawdę. Absolutnie narcyz zrobi wszystko aby jego wizerunek przedstawił się w bardzo dobrym świetle. Dlatego też manipuluje otoczeniem. I Charyzma przy rozwodzie osiąga maksimum swoich możliwości. Dlatego też jeżeli czekacie rozwód z narcyzem musisz poznać jego Profil psychologiczny oraz skupić się na jego słabych punktach. 

Więcej: Rozwód z psychopatą. Jak odejść ? Historia

Rozwód z narcyzem

Jakie są słabe Punkty Narcyza? Według mojej wiedzy największym ich problemem jest co powiedzą inni co powiedzą ludzie. I w przypadku gdy będziemy mieli twarde dowody na Narcyza to można to użyć jako az w rękawie oraz argumenty do negocjacji. Tak, gdyż będą wiedzieć o tym że masz twarde dowody będą bać się swojej reputacji. Jednakże często jest tak że oni szukają winnego. Nigdy nie widzą tego że to oni mogą ponieść winę w rozpadzie pożycia .

W sprawach rozwodowych bardzo często spotykam się z sytuacjami gdzie dokumenty pokazują jednoznacznie winę –  jednak drugi Małżonek twierdzi iż jest niewinny.

Dlatego tak bardzo ważne jest ułożenie strategii rozwodowej oraz kierowanie się sprytem w tym procesie. Narcyz to też osoba która zrobi wszystko żeby zmanipulować otoczenie a w szczególności dzieci. Jeżeli masz dzieci z narcyzem to musisz się przygotować na to że dzieci mogą być manipulowany. 

Rozwód z narcyzem

Psychopata dąży do uzyskania kontroli nad bliskimi. Dlatego kiedy dochodzi do rozbicia rodziny bardzo chce walczyć. Nie godzi się z porażką. 

Psychopaci wiedzą że wyrażanie emocji są bardzo cenione i gdy zachodzi taka potrzeba, potrafią je odegrać. W sądzie bardzo dobrze im idzie.  Dlatego adwokat do rozwodu pomoże ci dobrać odpowiednia strategię.

Rozwody z narcyzem

Zastanawiasz się dlaczego tak się zachowują ?

Psychopaci podstawowe uczucia mogą interpretować w zdumiewający i zupełnie niezrozumiały dla otoczenia sposób. Psychopata może obiecać kobiecie wszystko. Te małżeństwa mogą trwać latami. Ale zapomnij o tym co było kiedyś. Może to była gra.

Narcyz potrafi mówić to, co ona chce usłyszeć. Jednak jego słowa nie znajdują potwierdzenia w czynach. Dlatego też to jest ich słaby punkt przed sądem. 

Ważne żeby wtedy walczyć i opierać postępowanie o dowody. 

Dowody 

Jakie dowody ?

Świadkowie

Nagrania

Zdjęcia

Sprawozdanie detektywa

 


3 Komentarze

Adwokat · 23 sierpnia, 2020 o 6:51 am

Tak

Kancelaria Rozwód  - Jak powiedzieć mężowi że chce rozwodu - Prawo Rodzinne · 30 sierpnia, 2020 o 9:04 am

[…] Więcej: Rozwód z narcyzem ? Jak wygrać rozwód z narcyzem ? […]

Adwokat rodzinny radzi - Prawne aspekty rozwodu - Prawo Rodzinne · 30 sierpnia, 2020 o 11:44 am

[…] Więcej:Rozwód z narcyzem ? Jak wygrać rozwód z narcyzem ? […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zadzwoń